Анемия при тинейджър
Бихте ли ми препоръчали добавка при анемия за 14 годишно момиче, по възможност в течна форма? Ако е възможно да не води до запек. Ако има и в комбинация с минерали, фолиева киселина и В12 ще е още по-добре. Благодаря Ви предварително за отделеното време и отговор!
Здравейте,
ние препоръчваме Флоравитал сироп за намаляване на чувството на отпадналост и умора 250мл Floradix. Съвети за предотвратяване появата на запек включват прием на достатъчно количество течности, активно движение и консумация на фибри.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение.