Авирон рапид
Здравейте. Вчера пих 3 таблетки иновирон. Днес мога ли да мина на авирон рапит, защото имам от 1 ден силни болки в гърлото? Авирон съвместим ли е с Грипекс макс сашета и трахизан? Ако да в какъв интервал. Авирон преди или след ядене се пие и трябвали да има интервал от хранене до приема?
Здравейте,
може да започнете от днес с приема на Авирон рапид. Съвместим е с Грипекс макс и Трахизан. Няма конкретна препоръка за прием преди или след хранене.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение.