Бебе
Здравейте, камилия за зъбки от колко месечни се взема? Защото бебето ми е на 3м. и много защочна да си завира цялата ръка в устата си и да плаче нервира се...незнам дали е зъби рано е според мен, но...
Здравейте,
Камилия за никнене на зъби-https://benu.bg/kamiliq-dento-bejbi-raztvor-pri-niknene-na-zybi-1ml-h10-dozi-boiron е подходяща за кърмачета и малки деца.Възможно е оплакванията при детето да започнат токова рано, това е строго индивидуално.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение.