Берберин
Здравейте. От около 6 месеца приемам берберин слим капсули 60 броя Др. Грийн - по 2 капсули дневно. Пия и метфогама/100 мг. дневно/ - с инсулинова резистентност съм. Мога ли безопасно да продължа приема на берберин и колко време? чувствам се добре с него. При изследвания кръвната захар е в норма. Гликираният хемоглобин е повишен. Благодаря. Желая Ви здраве
Здравейте,
Добре е да направите почивка 1 месец. След това отново 2-3 месеца прием и пак 1 месец почивка за да се избегне привикване и да спре да действа.
Поздрави,
маг.-фарм. Кирил Калинков
“В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечен.''