Болки в ухото
От сутринта имам болки в дясното ухо - от началото на дупката на ухото към вътрешността на ухото. Имам и заглъхване и постоянна умерена болка.
Здравейте,
ние препоръчваме прием на обезболяващо като например Нурофен Форте таблетки при болка и температура 400мг х12 до 3 пъти на ден в случай, че няма позната алергия към основната съставка или други противопоказания. Ако утре болката продължи е важно да потърсите УНГ специалист понеже може да се касае за инфекция или по-сериозно възпаление.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."