Цистит
Здравейте! Имам симптоми на цистит. Приемах Фосфосептик и Полижинакс. Нямаше подобрение. Можете ли да ми препоръчате лекарство? Благодаря предварително!
Здравейте,
щом след приема на антибиотик няма подобрение е важно да се пусне антибиограма, която ще покаже кои антибиотици ще са ефективни при бактериите, причиняващи Вашите оплаквания.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."