гел за белези
Мога ли да ползвам Кело-кот UV гел за третиране на белези, след горна блефаропластика. Благодаря!
Здравейте,
може да използвате продукта след блефаропластика. Но е важно да изчакате раната да е затворена и конците да са отсранени. Поставяйте тънък слой от гела при затворени очи докато засъхне. Така ще предотвратите раздразнение и стичане на силиконовия гел в очите.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение.