Капки Prontoderma
Здравейте , дъщеря ми често прави streptokokus pneumonie и за първи път миналата година clebsiela pneumonie, не знам от къде я хвана ! Четох за тези капки , че имат антимикробно действие-Prontoderm, дали мога да и ги слагам превантивно за 5 дни или трябва да е в момента, в който има проблем носа ? Тя има постоянно колички и то доста често са зелени .Благодаря Ви!
Здравейте,
препоръчваме консултация с лекуващия УНГ-лекар преди употреба. Гелът е предназначен за деколонизация на мултирезистентни бактерии, което не важи при всички щамове на Streptococcus pneumoniae и Klebsiella pneumoniae.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
“В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."