Кашлица
Дете на 2 години. Появява се кашлица при физическа активност, и по - време на сън. Прегледа го детски пулмолог, не бяха открити причини. Пуснах изследване носо гърлен секрет, няма нищо. Пулмалогът изписа капки Фенистил, две седмици ги дадох. Нощната кашлица беше спряла но кашлицата след физ.активност продължи, а сега нощната кашлица пак се върна. На специалист УНГ ли да го водя, или на детски кардиолог, да не би проблема да идва от сърцето, какво да правя, моля за съвет.
Здравейте,
ние препоръчваме да се обърнете към наблюдаващия педиатър. Той може да Ви насочи към правилния специалист след като му разкажете подробно за симптомите и проведенето вече лечение.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
“В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."