Кашлица
Здравейте. Детето ми 3,4г от 3 дни е с лаеща кашлица. Започна от нищото. Ходи на детска градина. Придружаващи симптоми няма, само сутринта еднократно вдигна темп., която се повлия от Нурофен. Бяхме при УНГ който смята че е алергична кашлица, изписа Зенит и калциев глюконат. Смятате ли че е нормално най вече че имаше и температура?
Здравейте,
в случай,че кашлицата не се повлиява от предписаната терапия, ние препоръчваме да се свържете с лекуващия лекар или да потърсите второ мнение от пулмолог.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечен.