Кое лекарство ще ми препоръчате?
При настинка обикновено използвам аспирин. Еферелганът дразни черния ми дроб. Имам доста алергии. Кой друг медикамент бихте ми препоръчали? Благодаря Ви предварително за отговора! Отговор на Вашият въпрос: Здравейте, Моля да уточните какви алергии, за да мога да бъда по- конкретен! Поздрави,маг.-фарм. Димитър Пировски Здравейте! Алергия към полени, боб, телешко и овче месо, към миризми, тютюнев дим, прах. Избягвам ги, защото се проявява реактивно кръвно налягане, безкрайно кихане... Отново пиша тук, чрез abv поща ми даде навалиден адрес. Поздрави!
Здравейте,
зависи какви симптоми имате. При температура и болки може да приемате Аспирин щом Ви понася добре. При запушен нос препоръчваме спрей с локално действие като Отривин ментол спрей 0,1% при синузити и ринити 10мл, а при оплаквания в гърлото Исла мус пастили при суха кашлица и дрезгав глас х30, в случай че няма позната алергия към исландски лишей.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
“В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."