подкрепа за черен дроб
Здравейте! Майка ми на 79 години страда от стеноза на гръбнака и от няколко години постоянно приема различни обезболяващи, от две години почти всеки ден беналгин, приема също сермион, софтензиф, карвилекс, неосара ко, розетин и цинарикс, защото има камъни в жлъчката. Взех и една кутия есенсиале форте , не знам дали е походящо за подкрепа на черният дроб. Вие какво бихте препоръчали?
Здравейте,
Може да пробвате Есенциале Форте N капсули за черен дроб х30. При толкова лекарства профилактиката на черния дроб е полезна. Може два-3 пъти годишно да се приема по два месеца, за да се поддържа черния дроб във форма.
Поздрави,
маг.-фарм. Димитър Пировски
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."