Прием на хомеопатия с обезболяващи
Здравейте! От известно време съм с възпаление на ушите. Опитах доста лекарства, но всички не помогнаха и имаха странични ефекти. В момента се лекувам с Hepar sulfuris calcareum 30ch. Въпросът ми е дали може да се консумира обезболяващо Oki, което съдържа кетопрофен? Ако не, какви обезболяващи могат да се комбинират с хомеопатичното?
Здравейте,
ние препоръчваме консултация с УНГ- специалист при продължително възпаление и симптоматика.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
“В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."