Приорин капсули
Здравейте! Дъщеря ми е на 15 години и от известно време приема Приорин екстра. След около седмица прием получи стомашно неразположение с гадене. Възможно ли е да се дължи на това?
Здравейте,
не може със сигурност да се каже дали стомашното неразположение е причинено от продукта. Ние препоръчваме прием след хранене за да се избегне гадене. Ако и след такъв прием симптомите не изчезнат, по всяка вероятност се дължи на хранителната добавка.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение.