Пробиотик за деца
Здравейте! Търся качествени пробиотици за двете си деца и моля за препоръки. Голямото дете е на 4 г. и има атопичен дермарит и алергия към ядки. Бебето е на 1г.4м. и има атопипен дерматит и функционален запек, консултиран с педиатри и гастроенетолог. Важно ми е пробиотикът да не запича.
Здравейте,
ние препоръчваме Омни биотик панда саше при имунологичен дисбаланс за майката и бебето 3г х30 и за двете деца. Предвид алергиите при децата Ви съветваме да потърсите и консултация с алерголог.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."