Противозачатачни таблетки
Здравейте!На 47г. съм.Пия противозачатачни "Ясмин".Понеже пуша доста пия и Акорд.Въпроса ми е като почивам и не пия Ясмина да спра ли Акорда или не
Здравейте,
ако имате предвид Акард,който съдържа Ацетилсалицилова киселина Ви препоръчваме при добра поносимост и липса на стомашни оплаквания да продължите с приема дори и при спиране на Ясмин. Като силен пушач имате по-висок риск от развиване на сърдечно-съдови заболявания, а Акард действа протективно като намалява риска от образуване на кръвни съсиреци.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
“В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."