Сливици
Здравейте, може ли да ми препоръчате нещо, което да си взимам, за сливиците. Често правя нещо като ангина :( най често лятото. Имам сливици и се появяват бели налепи. И се получа да ми се запуши носа, и от там се стича зад гърлото. Та, не бих искала винаги да е с антибиотик. Бих се радвала да ми препоръчате нещо ефикасно. Благодаря предварително..
Здравейте,
ние препоръчваме да приемате продукти за подсилване на имунната система като LIVSANE витамин С + цинк 60 таблетки в комбинация с Октеангин таблетки за смучене при възпалено гърло 2,6мг х20
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."