Тирохелпслим
Би ли имало ефект от взимането на тази добавка, при положение, че съм на л-тироксин 100 мг поради премахната щитовидна жлеза?
Здравейте,
хранителната добавка цели да подкрепя естествената функция на щитовидната жлеза. Тъй като Вие нямате такава, няма смисъл да приемате продукта, освен ако не желаете да се възползвате от ефектите на съставките на Тиро Хелп Слим върху други процеси и органи в тялото.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."