уртикария
На 33 год съм. Сутринта вместо таблетка Ериус 5mg изпих около 6-7ml сироп Ериус 0,5 mg/ml. Сега уртикарията отново се появява. Мога ли да взема таблетка днес и как да продължа?
Здравейте,
ние препоръчваме да приемете още 3 мл. от сиропа, тъй като дневната доза за възрастни е 10мл. Утре сутринта може да продължите с таблетките, по 1 на ден.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."