В хладилник ли
Трябва ли постбиотикът да се съхранява в хладилник и каква му е трайността? Може ли да стои там и "чака" момента, когато имам вирусно заболяване?
Здравейте,
Продуктът Bibiotic постбиотик за деца и възрастни 15мл х 10 флакона може да се съхранява до 30 градуса по Целзий до изтичане на срока на годност, описан на опаковката. Няма изискване да се съхранява в хладилник.
Поздрави,
маг.-фарм. Димитър Пировски
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."