Въпрос
Здравейте! Дъщеря ми е на 2 г и 1 м, от малка има бузки на шкурка, грапави, малки ситни пъпчици, на моменти мн се зачервяват и е имало моменти да има някоя с бял връх. Ползвали сме хомеопатия и някакви кремове, до момента ефект не сме имало. Мога и снимка да изпратя. Казаха ми, че вероятно е алергия към млечни, но не съм правила тестове не съм ги спряла налълно, леко ограничила. Според вас кой крем би имал ефект в тази ситуация. Благодаря!
Здравейте,
ние препоръчваме да се посъветвате с дерматолог за изясняване на причината за обривите, добра идея е да се направи тест за алергии.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение.