Въпрос за Примолут Нор
Здравейте! Аз съм жена на 27 години и м момента приемам примолут нор по предписание от гинеколог. Вчера пропуснах прием за деня и днес започнах да имам кървене, мога ли и трябва ли да продължа да приемам примолут както попринцип трябва - до вторник когато съм отново на преглед? Не съм браменна, имам хиперплазия на еднометриума също така преди 2 дни се травмирах и получих хематом на едната малка лабия, това би ли имало отражение
Здравейте,
в този случай Ви съветваме да се консултирате с лекуващия гинеколог.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
“В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."