Възпалено гърло
Здравейте. От месеци лекувам хроничен фарингит. Тъкмо се успокои гърлото и сливиците,дъгите също бяха силно зачервени, и настинах, започнах да усещам болка в лявата сливица, тя се възпали и понеже съм ползвала много видове таблетки и спрейове за гърло,търся съвет,какво ще ми препоръчате?
Здравейте,
ние препоръчваме Октеангин таблетки за смучене при възпалено гърло 2,6мг х20.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."