Запитване
Здравейте, за дете на 4г от Прокомбо бейби по 5 капки ли се дава или може и повече като не е бебе? И друго, може ли да препоръчате нещо ако може да са капки, за нервната система, за успокоение , за повече спокойствие, при стрес , което да няма билков вкус като цяло ако може да няма някакъв вкус. Имал капки на Бах - Антистрес (те нямат вкус, но нямат никакъв ефект)
Здравейте,
Дозата на ProCombo Baby солуцио пробиотик за бебета и малки деца 5мл Vitaslim Innove е 5 капки дневно. За нервната система може да опитате Камилия Калми Кидс сироп за деца при нервност и нарушения в съня 200мл. Има приятен за децата вкус и е лесно за прием- сутрин и вечер по 5мл.
Поздрави,
маг.-фарм. Димитър Пировски
"В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение."