Запушен нос
Здравейте, Аз на 39 год. От вчера кихам, запушен ми е носа и имам главоболие. Пръскам си физиологичен разтвор и пия терафлу прахчета. Но мисля, че не е достатъчно. Какво можете да ми препоръчате да приемам за тази настинка?
Здравейте,
ние препоръчваме да приемате LIVSANE Имун директ 30 сашета за подкрепа на имунната система. В случай, че имате проблеми с дишането в резултат на запушения нос, може да използвате Назик назален спрей за отпушване на носа 10мл. за период не по-дълъг от 7 дена и максимално 3 пъти дневно.
Поздрави,
маг.-фарм. екип BENU
В случай на задълбочаване на симптомите, Ви съветваме да посетите при първа възможност лекуващия Ви лекар или лекар специалист в съответната област, който да Ви консултира и да прецени необходимостта от прием на подходящи лекарствени продукти по лекарско предписание с оглед по-ефективно и/или по-бързо овладяване на всички симптоми. В никакъв случай не препоръчваме самолечение, а адекватно предписано и проведено лечение.